Sahne İstanbul

Saatler geceyi vururken, eğlencenin nabzı Etiler Sahne Istanbul’da doruğa ulaşıyor. Yeme – içme ve eğlence sektörünün öncüsü BVS Group bünyesinde yer alan Sahne İstanbul, gece hayatının sıkı takipçilerinin Etiler’deki vazgeçilmez cazibe merkezi…

Cuma ve Cumartesi geceleri müziğe ilham veren ünlü sanatçıların canlı performanslarına ev sahipliği yapan Sahne Istanbul, sosyalleşmenin referans noktalarından biri olarak, müzik ve eğlence piramidinin zirvesinde yer alıyor. Her daim canlı ve uyumayan şehir İstanbul’un en iyi sahnelerinden biri olma özelliği ile eğlencenin rotasını belirleyen Sahne Istanbul, tıpkı şehir gibi enerjik, kışkırtıcı ve tekdüzelikten uzak karakteristiğiyle, kendini sürekli olarak güncelliyor.

Modern ve yenilikçi kulüp temaları…

Motivasyonunu genetiğine kodlanmış dinamik tavırdan alan Sahne Istanbul’da, modern ve yenilikçi kulüp temaları hakim. Evrensel normlarda eğlence vizyonu ve örneğine Avrupa’da bile az rastlanan, son teknoloji ürünü ses ve ışık sistemleri ile, Sahne Istanbul şehrin gece mesaisine eşlik ediyor.

Lokasyon