S.S.S

S.S.S

Zbilet üzerinden nasıl bilet alabilirim?

Zbilet üzerinden istediğiniz etkinliği arama butonundan aratarak veya ana sayfamız üzerinden etkinliğe tıklayarak istediğiniz etkinliğin sayfasına ulaşabilir ve etkinliği sepete ekleyebilirsiniz. Birden fazla kişi için bilet oluşturacak iseniz sepette adet artırımı sağlayabilirsiniz.

Zbilet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Zbilet müşteri hizmetlerine ulaşmak için hafta içi 10:00-18:00 saatleri arasında 0850 242 28 89 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, mesai saatleri dışında bize info@zbilet.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Etkinliğimi Zbilet’te satışa açmak istiyorum, ne yapabilirim?

İş birliği gibi kurumsal tüm talepleriniz için bize kurumsal@zbilet.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Zbilet’ten aldığım bileti iptal/iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?

Zbilet.com organizasyon sahibi olmadığı ve yalnızca etkinlik biletlemesinden sorumlu olduğu için; mevcut organizasyonla ilgili herhangi bir iptal/değişiklik olmadığı sürece veya organizasyon sahibinin açıkladığı kurallar dışında satın alınan biletlerde herhangi bir değişiklik ya da iade söz konusu değildir. Bilet devri ile işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Bilet devri nedir? Nasıl bilet devri yaparım?

Kullanıcılar, satın aldıkları bilet için iade koşullarını sağlaması farketmeksizin başka bir kullanıcıya ücretli/ücretsiz zbilet.com üzerinden devir işlemini gerçekleştirebilir.

Etkinliğin gerçekleşeceği mekânın yerini nereden öğrenebilirim?

Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden etkinliğin detay sayfasında yer alan adres bilgisine tıklayarak mekan adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğum biletlerle ilgili e-posta ya da sms gelmedi, ne yapmalıyım?

Tarafınıza e-posta veya sms iletilmedi ise öncelikle mailinizde bulunan ‘Spam’ klasörünü incelemenizi rica ederiz. İncelediğiniz klasörlerde tarafımızdan e-posta gelmedi ise hafta içi 10:00-18:00 saatleri arasında 0850 242 28 89 numaralı çağrı merkezimizden veya info@zbilet.com mail adresimizden bize ulaşım sağlayıp bilet alırken kullanmış olduğunuz isim, soyisim, e-posta veya telefon numarası ile kontrol ettirebilirsiniz. Tekrardan sms/e-posta gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Biletimi kaybettim ne yapmalıyım?

Fiziki bir bilet teminimiz olmadığından dolayı hafta içi 10:00-18:00 saatleri arasında 0850 242 28 89 numaralı çağrı merkezimizi arayıp, mesai saatleri dışında info@zbilet.com mail göndererek biletinizi tekrar temin edebilirsiniz. Çağrı merkezimize veya mail adresimize bilet satın alırken işlem sağladığınız isim, soyisim, e-posta ve telefon  numarası bilgilerini ilettikten sonra biletiniz tekrar tarafınıza gönderilecektir.

Toplu bilet alma işlemi için ne yapmam gerekiyor?

Etkinlikler için tek işlemde maksimum bilet satın alma sayısı 9 olarak belirlenmiştir. Eğer isterseniz 10 ve üzeri sayıdaki biletler için ikinci bir işlem yapabilirsiniz.

Yanlış tarihe/etkinliğe bilet aldım ne yapabilirim?

Bilet satın almadan önce lütfen sepet içeriğinizi tekrar gözden geçiriniz. Biletleme işlemi tamamlandıktan sonra etkinlik iptal edilmediği sürece biletlerinizi değiştirmek veya iptal etmek mümkün olmayacaktır. Bilet devri ile işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Zchat nedir? Nasıl kullanırım?

Zchat bir etkinliğe zbilet.com üzerinden bilet alan tüm kullanıcıların bir arada sohbet edebildikleri kapalı devre özel etkinlik kanalıdır. Bu kanala yalnızca ilgili etkinliğe bilet almış olanlar giriş yapabileceklerdir. Zchat’e giriş yapmak için bilet almış olmak yeterlidir. Akabinde ‘Biletlerim’ bölümünden, ‘Anasayfa’dan veya ‘Etkinlik’ sayfasından Zchat’e erişim sağlayabilirsiniz.