Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizin korunmasının bizim için çok kıymetli olduğunu ve bunların gizliliğine dair hassasiyetimizi paylaşmak isteriz. Bu politikayı bizimle paylaştığınız bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve koruduğumuzu size anlatmak için hazırladık. Bu Politika zbilet.com üzerinden bilet satın alan veya sitemizi kullanan tüm kullanıcılar için geçerlidir. Bilet satın alarak veya üyelik oluşturarak tüm gizlilik beyanı hükümlerini okuduğunuzu, incelediğinizi ve onayladığınızı kabul etmiş olursunuz. Web sitemizi ve uygulamalarımızı kullanmak veya bilet satın almak suretiyle İşbu Gizlilik Politikasında belirtilen uygulamaları ve kuralları kabul etmektesiniz.

Zbilet.com olarak siz kıymetli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına, isim soyisim, doğum tarihi, adres, mail adresi gibi bazı bilgilerinizi sizlerden talep istemekteyiz. Veri tabanımızda topladığımız bu bilgiler ile kampanyalar, sizlere özel teklifler, üyeliğinizle ilgili öneriler gibi bir çok konuda sizler için site deneyiminizi daha iyi hale getirmek adına 3. kişi kuruma hiç bir şekilde iletilmeden yalnızca Zbilet adına kullanılmaktadır.

Bilgileriniz sizin rızanız olmadan hiçbir zaman 3.kişiler ile paylaşılmayacağı gibi hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılmayacak veya satılmayacaktır.    

Zbilet gizlilik konusunda ülkemizde bulunan yasal düzenlemelerin tümüne uymaktadır. Bu sebeple Yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile adli makamlara karşı olan bilgi, belge verme ve ilgili sair yükümlülüklerimizi yerine getirmek ve dava ve cevap hakları gibi yasal haklarımızı kullanabilmek amacıyla bizden istenen bilgileri anılan bu kurum, kuruluş ve makamlara iletilecektir.

Zbilet bu Gizlilik Sözleşmesinin hükümlerini mevzuat kapsamında değiştirme, ekleme veya çıkarma yapma hakkını saklı tutar. Bu doğrultuda bu Gizlilik Sözleşmesinin en güncel hali sitemizde bu bölümde yayınlanmaktadır. Herhangi bir zamanda Gizlilik Sözleşmemizi kabul etmediğinizi beyan etmeniz durumunda sitemizin kullanımına derhal son vermeniz gerekmektedir.

Müşterilerimizin tüm kişisel bilgilerini yalnızca müşterilerimiz görebilir, değiştirebilir veya silebilir. Sosyal medya bölümünde ise müşterilerimiz sadece izin verdiği ölçüde diğer kullanıcılara bilgileri görünür halde olacaktır.

Güncel fırsatlar ve dönemsel kampanyalar müşterilerimize mail, arama veya sms yolu ile iletilecektir. Müşterilerimiz bu sözleşmeyi onaylarak bunu kabul etmiş olmakla beraber dilediği zaman bize ulaşarak arama, mail veya sms almak istemediğini belirterek bu listeden çıkarılacaktır.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgileri bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Bu bilgiler pos sistemine girilerek sistemimizde saklanmayarak anında silinmektedir. Bu bilgileriniz hiçbir zaman zbilet veya sunucularında tutulmamaktadır. Bu suretle ödeme işleminiz siz ile bankanız arasında yapılmaktadır.

Bu Politikaya ilişkin herhangi bir sorunuz ya da farklı bir talebiniz olduğunda, bu soruları ve/veya taleplerinizi mail yolu ile bize ulaştırabilirsiniz. E-posta iletişimlerinin mutlaka güvenli olmayabileceğini unutmayın. Bu sebeple, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer hassas bilgileri bizimle e-posta yazışmalarınızda kullanmayın.

Zbilet'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.