Mekanda Sanat Var Anatolia

Mekanda Sanat Var Anatolia

Merhaba sanatsever dostlar! Sizi sanat dolu bir dünyaya davet etmek istiyoruz. Evet, doğru duydunuz, "Mekanda Sanat Var" olarak hayatınıza renk katmak için buradayız! 2021 Haziran ayında İstanbul'da iki sanat delisi tarafından kurulduk ve şimdi de ülkenin dört bir yanında sanatı yayıyoruz.

Bizim misyonumuz ne mi? Aslında çok basit: Sanatı en sevdiğiniz yeme-içme mekanlarıyla buluşturmak! İşte bu yüzden "Rutinlerimizi anıya dönüştürmek için yeme-içmekten keyif aldığımız mekanlara sanat serpiştiriyoruz!" diyoruz. Ne de olsa hayat sadece rutinlerden ibaret değil, değil mi? Biraz sanat, biraz lezzet, biraz da eğlence katıp anılarınızı renklendirmek istiyoruz.

Bize göre herkesin içinde biraz sanatçı var, sadece birazcık tetiklemeye ihtiyaçları var. İşte bu noktada devreye giriyoruz! Kafe, restoran gibi mekanlarda düzenlediğimiz etkinliklerde heykel yapabilir, resim çizebilir, hatta maske tasarlayabilirsiniz. Ama tabii ki eğlence burada bitmiyor! kendi tarzınızı yaratmaya ne dersiniz?

Anılar biriktirirken, sanatla dolu bir dünyada yeni insanlarla tanışıp sosyalleşme fırsatı da yakalıyorsunuz. Arkadaşlarınızla gelin, belki de yeni sanat partnerinizle tanışırsınız. Biz, haftalık streslerinizi atıp keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir aile ortamı sunuyoruz.

"Mekanda Sanat Var" olarak amacımız sizi sıradanlıktan çıkarıp renkli bir dünyaya taşımak, her bir anıyı özel kılmak ve her yemeği, her içeceği biraz daha sanat dolu hale getirmek. İstanbul'dan yola çıkıp, şimdi Eskişehir'den Antalya'ya, İzmir'den Tekirdağ'a kadar birçok şehirde sanatı yayıyoruz. Hep birlikte daha fazla mekanda daha fazla sanatla buluşmak dileğiyle!

Eğlenceli, renkli ve sanat dolu günler dileriz! 

Mekanda Sanat Var Anatolia