ETKİNLİK KONTENJANLIDIR.

ETKİNLİK 12 YAŞ VE ÜZERİ İÇİN UYGUNDUR.

ETKİNLİĞE SON 12 SAAT KALA ERTELEME İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR.

ETKİNLİK BAŞLAMADAN 10 DAKİKA ÖNCE MEKANDA OLUNMASI ÖNEMLİDİR.

ETKİNLİK BAŞLADIKTAN EN GEÇ 30 DAKİKA SONRA GELMEYEN KİŞİLERİN BİLETİ OTOMATİK OLARAK İPTAL EDİLİR.

MSV, YETERLİ KATILIM TOPLANMAMASI DURUMUNDA BİLGİLENDİRME YAPARAK ETKİNLİĞİ ERTELEYEBİLİR.

SİZİN TARAFINIZDAN ŞARTLAR KARŞILANARAK ERTELEME YAPILMASI DURUMUNDA HAKKINIZI 1 AY İÇİNDE KULLANMANIZ GEREKİR. ERTELENEN BİLETLER TEKRAR ERTELENEMEZ.

İlginize Teşekkür Ederiz Satış Sonlandı.

🎨✨ Mekanda Sanat Var: Ruhunuzu Besleyen Yaratıcı Kaçamak! ✨🎨

Merhaba sanatseverler! @Mekandasanatvar olarak, sizi kendi yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamaya ve ruhunuzu beslemeye davet ediyoruz. İş stresi, aşk acısı ve dolar kuru bizi bulandırdığında, sanatın büyülü dünyasında bir mola verin.

🗿 Heykel, Resim ve Maske Workshoplarıyla Tanışın! Kendinizi keşfetmenin ve özgürce ifade etmenin keyfini çıkarın. Heykelin büyülü dünyasında dolaşarak, içsel sanatçınızı ortaya çıkarın. Resimle ruhunuzu renklendirin, paletinizi genişletin ve sanatın sihirli dokunuşunu hissedin.

🎉 Chill Art ve Wine Art ile Rahatlayın! Stresinizi bir kenara bırakın ve Chill Art ile rahatlamaya hazır olun. Ya da bir bardak şarap eşliğinde heykel yapmanın tadını çıkarın. Sanatla iç içe geçmiş bir akşam, sizi güzellikle buluşturacak.

👩‍🎨 Eğitmenlerimizle Tanışın! Sizinle birlikte sanatın dünyasında yolculuğa çıkacak deneyimli eğitmenlerimizle tanışın. Onlar, sizi ilhamla dolduracak ve yaratıcılığınızı ateşleyecek.

🎟️ Biletlerinizi Hemen Alın! Etkinliklerimiz kontenjanlıdır ve yerler hızla tükenmektedir. Hayalinizdeki sanat kaçamağını yaşamak için şimdi yerinizi ayırtın!

Sanatla dolu bir dünyada buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Sizi etkinliklerimizde görmek bizi mutlu edecek! 🚀🎨✨

📧 Tüm Soru, Öneri ve Görüşleriniz İçin: info@zbilet.com 📧

QR bilet bilgilerinize ulaşmak ve Zchat'i kullanmak için lütfen önce üye olarak bilet satın alınız.