- Oyun başladıktan sonra içeri giriş yapılmayacaktır.

- Tiyatro alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

- Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

- Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.

4.Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri, 9. Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri ve Ekin Yazın Tiyatro Dostları Tiyatro Ödülleri'nde Yılın Umut Veren Kadın Oyuncusu ve Yılın Genç Yeteneği ödüllerini kazanan Selena Demirli Doğan’ın ‘Şenay Öğretmen’e can verdiği, Kaan Erkam’ın kaleminden ‘Ağladım’ yolculuğuna devam ediyor. 
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde görev yapan bir genç kadın, yalnız bir öğretmen: 'Şenay' 
1990 lı yıllarda, Yüksekova'da, bombalar patlıyor, gecelere yükselen çığlık ve siren seslerinin altında gecede bir lojman, lojmanda kalan öğretmenler, bir tuhafiyeci dükkanı, bir okul ve Şenay Öğretmen... Bazen geriye dönüşlerle, bazen anda, bazen hikayesini dinleyenlerin gözlerinin içine içine türküler söyleyerek... Şenay Öğretmen, ülkesinde kaybettiği tüm öğretmenlerinden aldığı miras, ilham ve kuvvet ile geleceğe, geleceğin çocuklarına olan inancı, umudu ve idealiyle , her şeye rağmen öğrencilerinin karşısında, kürsüde. Dilinde, yüreğinde, fikrinde bir cümle: 'Yaşamak var özümüzde!'